Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Logs
el: Ημερολόγιο συμβάντων

en: Message
el: Μήνυμα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: User
el: Χρήστης

en: Error
el: Σφάλμα

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Start Date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End Date
el: Ημερομηνία Λήξης

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Info
el: Πληροφορίες

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -
