Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: Logs
eo: Loglibroj

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Settings
eo: Agordoj

en: User
eo: Uzanto

en: Error
eo: Eraro

en: Custom
eo: Propra

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Anonymous
eo: Sennoma
