Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Date
es: Fecha

en: Reset
es: Restablecer

en: Logs
es: Registros

en: Message
es: Mensaje

en: Settings
es: Configuración

en: User
es: Usuario

en: Client ID
es: ID de Cliente

en: Custom
es: Personalizado

en: Filter
es: Filtro

en: Warning
es: Advertencia

en: Start Date
es: Fecha inicial

en: End Date
es: Fecha Final

en: Anonymous
es: Anónimo

en: Base URL
es: URL Base

en: Division
es: División

en: - Any -
es: - Cualquiera -

en: No recent activity found.
es: No hay actividad reciente.
