Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Type
et: Liik

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Logs
et: Logid

en: Message
et: Teade

en: Settings
et: Seaded

en: User
et: Kasutaja

en: Error
et: Viga

en: Custom
et: Kohandatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Warning
et: Hoiatus

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: - Any -
et: - Kõik -

en: No recent activity found.
et: Sisu puudub.
