Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Logs
fi: Loki

en: Message
fi: Viesti

en: Settings
fi: Asetukset

en: User
fi: Käyttäjä

en: Error
fi: Virhe

en: Custom
fi: Oma

en: Filter
fi: Suodatus

en: Warning
fi: Varoitus

en: Start Date
fi: Alkamispäivä

en: End Date
fi: Päättymispäivä

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Info
fi: Tieto

en: - Any -
fi: - Kaikki -

en: No recent activity found.
fi: Tuoretta toimintaa ei löytynyt.
