Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Type
fil: Uri

en: Date
fil: Petsa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Message
fil: Mensahe

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Error
fil: Mali

en: Filter
fil: Salain

en: Anonymous
fil: Hindi kilala
