Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Date
hi: तारीख

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Logs
hi: लॉग

en: Message
hi: संदेश

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Error
hi: त्रुटि

en: Client ID
hi: ग्राहक ID

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Warning
hi: चेतावनी

en: Start Date
hi: आरंभ तारीख

en: End Date
hi: अंतिम तारीख

en: Anonymous
hi: अज्ञात

en: Info
hi: जानकारी

en: - Any -
hi: -कोईभी-
