Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Logs
hu: Naplók

en: Message
hu: Üzenet

en: Settings
hu: Beállítások

en: User
hu: Felhasználó

en: Error
hu: Hiba

en: Custom
hu: Egyéni

en: Filter
hu: Szűrő

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Start Date
hu: Kezdődátum

en: End Date
hu: Befejező dátum

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Info
hu: Infó

en: Base URL
hu: Alapelérés útvonala

en: Division
hu: Divízió

en: - Any -
hu: - Bármely -

en: Connection
hu: Kapcsolat

en: No recent activity found.
hu: Nincs friss aktivitás.
