Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Logs
is: Kerfisskrár

en: Message
is: Skilaboð

en: Settings
is: Stillingar

en: User
is: Notandi

en: Error
is: Villa

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Filter
is: Sía

en: Warning
is: Viðvörun

en: Anonymous
is: Nafnlaus
