Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Type
it: Tipo

en: Date
it: Data

en: Reset
it: Ripristina

en: Logs
it: Log

en: Message
it: Messaggio

en: Settings
it: Impostazioni

en: User
it: Utente

en: Error
it: Errore

en: Custom
it: Personalizzato

en: Filter
it: Filtra

en: Warning
it: Avviso

en: Start Date
it: Data di Inizio

en: End Date
it: Data inizio

en: Anonymous
it: Anonimo

en: Info
it: Informazioni

en: Base URL
it: URL base

en: - Any -
it: - Qualsiasi -
