Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Date
ja: 日付

en: Reset
ja: リセット

en: Logs
ja: ログ

en: Message
ja: メッセージ

en: Settings
ja: 設定

en: User
ja: ユーザー

en: Error
ja: エラー

en: Custom
ja: カスタム

en: Filter
ja: フィルター

en: Warning
ja: 警告

en: Start Date
ja: 開始日

en: End Date
ja: 終了日

en: Anonymous
ja: 匿名

en: Base URL
ja: ベースURL

en: - Any -
ja: - すべて -

en: No recent activity found.
ja: 最近の活動はありません。
