Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Message
jv: Pesen

en: Settings
jv: Sétingan

en: User
jv: Panganggo

en: Error
jv: Salah

en: Custom
jv: Kostum

en: Filter
jv: Saring

en: Warning
jv: Weling

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: - Any -
jv: - Sembarang -
