Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Error
kk: Қате

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы
