Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Logs
km: កំណត់​ហេតុ

en: Message
km: សារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Error
km: កំហុស

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Filter
km: តម្រង

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Info
km: ព័ត៌មាន
