Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Logs
kn: ದಾಖಲೆಗಳು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Start Date
kn: ಆರಂಭ ದಿನಾಂಕ

en: End Date
kn: ಮುಕ್ತಾಯ ದಿನಾಂಕ

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Info
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: Connection
kn: ಸಂಪರ್ಕ
