Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Logs
lt: Logai

en: Message
lt: Žinutė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: User
lt: Narys

en: Error
lt: Klaida

en: Custom
lt: Savitas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Info
lt: Informacija

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: No recent activity found.
lt: Nėra aktyvumo.
