Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Logs
lv: Žurnāli

en: Message
lv: Ziņojums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: User
lv: Lietotājs

en: Error
lv: Kļūda

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Base URL
lv: Bāzes URL

en: - Any -
lv: - Jebkurš -
