Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Type
ml: തരം

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്

en: Anonymous
ml: അഞ്ജാതന്‍

en: Info
ml: വിവരം
