Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Logs
my: မှတ်တမ်းများ

en: Message
my: သတင်း

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Error
my: အမှား

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Info
my: အချက်အလက်
