Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Error
ne: त्रुटि

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Warning
ne: चेतावनी

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Info
ne: जानकारी
