Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Type
os: Тип

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг

en: Settings
os: Амонæнтæ
