Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Date
ps: نيټه

en: Message
ps: پيغام

en: Settings
ps: امستنې

en: User
ps: غړی

en: Error
ps: تیروتنه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Filter
ps: چاڼ

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Info
ps: مالومات

en: - Any -
ps: -هر-
