Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Logs
ro: Loguri

en: Message
ro: Mesaj

en: Settings
ro: Setări

en: User
ro: Utilizator

en: Error
ro: Eroare

en: Custom
ro: Personalizat

en: Filter
ro: Filtru

en: Warning
ro: Avertizare

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Info
ro: Informație

en: Base URL
ro: URL de bază

en: - Any -
ro: - Oricare -

en: Client Secret
ro: Secretul clientului
