Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: Logs
ru: Системные журналы

en: Message
ru: Сообщение

en: Settings
ru: Настройки

en: User
ru: Пользователь

en: Error
ru: Ошибка

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Custom
ru: Собственная

en: Filter
ru: Фильтр

en: Warning
ru: Предупреждение

en: Start Date
ru: Дата начала

en: End Date
ru: Дата окончания

en: Anonymous
ru: Гость

en: Info
ru: Инфо

en: Base URL
ru: Базовый URL

en: - Any -
ru: - Любой -

en: Connection
ru: Соединение

en: No recent activity found.
ru: Недавней активности не обнаружено.

en: Client Secret
ru: Пароль клиента
