Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: User
sl: Uporabnik

en: Error
sl: Napaka

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Info
sl: Podatki

en: - Any -
sl: - Vse -
