Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: User
sq: Përdoruesi

en: Error
sq: Gabim

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Anonymous
sq: Anonim
