Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Type
sr: Tип

en: Date
sr: Датум

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања

en: User
sr: Корисник

en: Error
sr: Грешка

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: - Any -
sr: - Сваки -
