Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Date
ta: திகதி

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Message
ta: தகவல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: User
ta: பயனாளர்

en: Error
ta: வழு

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Anonymous
ta: பெயரிலி
