Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Date
ta: தேதி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Message
ta: செய்தி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: User
ta: பயனர்

en: Error
ta: பிழை

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை

en: Anonymous
ta: பேரிலா

en: Info
ta: தகவல்
