Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Date
th: วันที่

en: Message
th: ข้อความ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Warning
th: การเตือน

en: Start Date
th: วันที่เริ่มต้น

en: End Date
th: วันที่สิ้นสุด

en: Info
th: ข้อมูล

en: - Any -
th: - อื่น ๆ -
