Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Logs
tr: Kayıtlar

en: Message
tr: İleti

en: Settings
tr: Ayarlar

en: User
tr: Kullanıcı

en: Error
tr: Hata

en: Custom
tr: Özel

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Warning
tr: Uyarı

en: Start Date
tr: Başlangıç Tarihi

en: End Date
tr: Bitiş Tarihi

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Info
tr: Bilgi

en: Base URL
tr: Temel URL

en: - Any -
tr: - Herhangi -
