Exact Online (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Error
ug: خاتالىق

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Base URL
ug: ئاساس ئادرېسى
