Exam Spider (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Next
ar: التالي

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Published
ar: منشور

en: Filter
ar: انتقاء

en: Results
ar: النتائج

en: Questions
ar: الأسئلة

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم
