Exam Spider (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Next
bg: Още

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Settings
bg: Настройки

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Results
bg: Резултати

en: Dashboard
bg: Табло
