Exam Spider (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Next
he: הבא

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Results
he: תוצאות

en: Delete
he: מחק

en: Questions
he: שאלות

en: Dashboard
he: לוח הבקרה
