Exam Spider (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Next
is: Næsta

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Settings
is: Stillingar

en: Published
is: Birt

en: Filter
is: Sía

en: Results
is: Niðurstöður

en: Questions
is: Spurningar
