Exam Spider (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Next
jv: Sakterusé

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Settings
jv: Sétingan

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Results
jv: Kasilé

en: Dashboard
jv: Dasbor
