Exam Spider (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Results
pl: Wyniki

en: Questions
pl: Pytania

en: Dashboard
pl: Kokpit
