Exam Spider (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Settings
et: Seaded

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Results
et: Tulemused

en: Dashboard
et: Töölaud
