Exam Spider (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Results
eu: Emaitzak

en: Questions
eu: Galderak

en: Dashboard
eu: Aginte-panela
