Exam Spider (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Dashboard
hy: Վահանակ
