Exam Spider (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Results
lt: Rezultatai

en: Questions
lt: Klausimai

en: Dashboard
lt: Darbastalis
