Exam Spider (8.x-1.0) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Next
mn: Дараах

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Dashboard
mn: Самбар
