Exam Spider (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Next
ru: Вперёд

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Settings
ru: Настройки

en: Published
ru: Опубликовано

en: Filter
ru: Фильтр

en: Edit
ru: Редактировать

en: Results
ru: Результаты

en: Questions
ru: Вопросы

en: Dashboard
ru: Панель управления
