Exam Spider (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Next
th: ถัดไป

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Results
th: ผลลัพท์

en: Questions
th: คำถาม

en: Dashboard
th: หน้าหลัก
