Exam Spider (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Next
tr: Sonraki

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Edit
tr: Düzenle

en: Reset
tr: Sıfırla

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Published
tr: Yayında

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Results
tr: Sonuçlar

en: Questions
tr: Sorular

en: Dashboard
tr: Pano
