Exam Spider (8.x-2.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Next
bs: Sljedeći

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Settings
bs: Postavke

en: Published
bs: Objavljeno

en: Results
bs: Rezultati
