Exam Spider (8.x-2.0) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Edit
ga: Déan eagarthóireacht ar

en: Dashboard
ga: Deais
