Exam Spider (8.x-2.0) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Next
gu: આગળ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Results
gu: પરિણામો
