Exam Spider (8.x-2.0) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Next
oc: Seguent

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Settings
oc: Paramètres

en: Published
oc: Publicat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Results
oc: Resultats

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd
